Mokykla dalyvauja akcijoje - Maisto Bankas

Dėkojame klasėms  - už nuoširdų dalyvavimą ir aktyvų prisidėjimą prie „Maisto banko“ akcijos, už gerumą, bendruomeniškumą ir rūpestį stokojantiems.