Kalėdinė šventė tarp lėktuvų

Š. m. gruodžio 17 d. 3c klasės mokiniai, mokytoja ir tėveliai nuvyko į Kauno aerodromą, kur netradiciškai pažvelgė į didžiąsias metų šventes – šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai pamatė, kad visus metus lauktas Kalėdų Senelis esąs puikus pilotas, „pilotuojantis“ ne tik elnių traukiamas roges, bet ir tikrą šiuolaikinį lėktuvą. S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vaikai pasitiko lėktuvu atskridusį Kalėdų senelį, kuris atskraidino pilną maišą dovanų. Vėliau mokiniai kartu su Kalėdų seneliu papuošė Kalėdų eglutę pačių išlankstytais spalvotais popieriniais lėktuvėliais, žaidė žaidimus, atliko įvairias linksmas užduotis. Prie kalėdinio arbatos stalo vaikų laukė įdomi viktorina ir sugebėjimų išbandymas skrydžių imituokliuose.