Justina Zdanevičiūtė konkurse „Žemė, jei nenustosime teršti“ laimėjo pirmąją vietą!

Norime pasveikinti 2 a mokinę Justiną Zdanevičiūtę, kurios darbelis „Prabudimas“ aplinkosauginiame konkurse „Žemė, jei nenustosime teršti“ laimėjo pirmąją vietą!

Štai ką pasakoja Justina:

,,Popierių pasigaminau iš senų laikraščių, žurnalų. Smulkiai suplėšiau, įpyliau vandens. Mama susmulkino elektriniu smulkintuvu. Norėdama išgauti spalvas, dėjau guašo. Popierių džiovinau ant tinklo. Ant viršaus uždėjau džiovintų augalų. Džiūvo ilgai – beveik tris dienas. Po to guašu piešiau kitas detales. Darbelį pavadinau „Prabudimas“, nes drugelis – tai pavasaris, bundanti gamta, o technika – seno, nereikalingo popieriaus prikėlimas naujam gyvenimui..."

Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Mokytoja Aima