Integruota anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka 4 klasėms

Integruota anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka 4 klasėms  “Let‘s Talk about Colours“

2019 metų gruodžio 19 d. „Varpelio“  mokykloje viešėjo buvusi šios mokyklos mokinė Domicelė Jonauskaitė. Ji mūsų mokyklą baigė 2003 metais. Šiuo metu ji mokosi Lozanos universiteto psichologijos doktorantūroje bei tyrinėja spalvų ir emocijų ryšį. Domicelė pasidalino savo žiniomis su ketvirtų klasių mokiniais ir pravedė interaktyvią pamoką . Mokiniai sužinojo, kaip žmogaus akis mato spalvas, kaip smegenys apdoroja informaciją, kaip skirstomos spalvos moksle. Mokiniai taip pat dalyvavo eksperimente, galėjo užduoti klausimus ir pasidalinti savo įžvalgomis.
Tai pirmas kartas, kai į mokyklą sugrįžta buvę mokiniai ir pasidalina ne tik savo žiniomis, bet ir savo prisiminimais iš mokyklinių dienų. Tikimės, kad tai išaugs į gražią tradiciją, kuri kaip tiltas jungs buvusius ir esamus mokinius.
Renginį inicijavo anglų kalbos mokytojos Aurika Jonauskienė ir Giedrė Slatkevičiūtė