2022 m. Cambridge „Movers“ egzaminas

Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos 49 ketvirtokai 2022 m. balandžio 29d. laikė tarptautinį Cambridge egzaminų centro anglų kalbos egzaminą Movers (Cambridge English Young Learners exam). Egzaminas mokykloje vykdomas jau septintą kartą. 
Tai galimybė gauti išorinį, nepriklausomą nuo Lietuvos edukacinės sistemos, objektyvų mokinio anglų kalbos įgūdžių įvertinimą, pripažįstamą tarptautinėje erdvėje. Egzaminą sudarė trys dalys: klausymas- 25 min., skaitymas ir rašymas -30min., kalbėjimas – 5-7 min. 
Po egzamino mokiniai jautėsi laimingi, nes įveikė tikrą išbandymą ir nugalėjo sunkumus.
Lauksime rezultatų birželio mėnesį! Egzaminui ketvirtokus ruošė anglų kalbos mokytoja Aurika Jonauskienė.
Egzaminą organizavo UAB „Kalba.lt“, kuri yra oficialus sertifikuotas Cambridge English egzaminų centras Lietuvoje. „Varpelio“ pradinei mokyklai suteiktas Cambridge egzaminų paruošimo centro statusas.