TIMSS tyrimo rezultatai

Kauno ,,Varpelio“ pradinė mokykla 2019 m.  buvo atrinkta dalyvauti tarptautiniame matematikos ir gamtos mokslų tyrime IEA TIMSS 2019. Gauti rezultatai patvirtina aukštus mokinių pasiekimus matematikos ir gamtos mokslų srityje.  Matematikos vidutinis rezultatas -67,3, gamtos mokslų – 68,7, kai Lietuvos pradinės mokyklos matematika – 56,3, gamtos mokslai – 58,1, didžiųjų miestų mokyklų matematikos rezultatus. -53,8, gamtos mokslų – 55,9.

Apibendrinant rezultatus matome, kad iš 207 mokyklų, dalyvavusių tyrime Kauno ,,Varpelio“ pradinės mokyklos mokiniai pagal matematikos ir gamtos mokslų  rezultatus 9 vietoje Lietuvoje.

Duomenys rodo, kad Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos mokinių pasiekimai yra vieni aukščiausių ne tik Kauno mieste, bet ir Lietuvoje.

Skelbiame apibendrintus mūsų mokyklos 4 klasių mokinių IEA TIMSS 2019 PAGRINDINIO TYRIMO KOMPIUTERINIO TESTAVIMO REZULTATUS