Projektas Vedlys

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Apie projektą: http://www.vedlys.smm.lt/#apie

Projekto priemonės integruojamos ugdymo procese:

4c klasės mokiniai pasiskirstę grupelėmis, pasirinko eksperimentą ir demonstravo jį klasės draugams.

2d klasės mokiniai buvo tikrais mokslininkais: stebėjo, kas pakeičia raudongūžio kopūsto spalvą, kas gali pripūsti balioną. Sužinojo, kaip saugiai naudotis mėgintuvėliais, kas yra rūgštys ir šarmai, kokia jų sąveika. Buvo įdomu ir naudinga.

Eksperimentų dieną 4a klasės mokiniai atliko įdomius bandymus: "Katapulta’’, "Spalvoto cukraus piramidė’’, "Muilo burbulų šokis’’ .

1b klasės mokiniai kūrė savo spalvas, piešė ant pieno, saugiai eksperimentavo su sausu ledu. Klasėje mokiniai ieškojo panašumų ir skirtumų tarp bulvės ir obuolio, atliko reakcijos testą, susikaupę lenktyniavo vandens lašelio trasoje. Eksperimentuoti pirmokams labai patiko.

1c klasės mokiniams buvo labai įdomu skaičiuoti, kiek lašų telpa ant 5 eurų monetos, daryti piršto atspaudus, maišyti spalvas, piešti ant pieno.

Spalio 18 d. mokykloje vyko eksperimentų diena. 3a bandymai