Neformaliojo ugdymo pasiekimai

2022-12-09 Padėka Kauno "Varpelio" pradinės mokyklos folkloriniam ansambliui "Žiogeliai" ir vadovei Emilijai Aksamitauskienei už Šventinį Kalėdinį rytmetį.

2022 m. Socialinės globos centro "Vija" Padėka Kauno Varpelio pradinei mokyklos mokiniams ir mokytojai Emilijai Aksamitauskienei už Kalėdines dovanas centro gyventojams.

2022 m. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos PADĖKA už dalyvavimą visuotinėje pamokoje apie Ukrainos istoriją bei palaikymo koliažo kūrimą.

2022 m. Padėka UŽ DALYVAVIMĄ RESPUBLIKINIAME IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTE „ŠOK, DAINUOK, SPORTUOK IR NIEKO NEBIJOK"

2023 m. Kauno m. mokyklų žaidynių, pradinių klasių šachmatų varžybose - III vieta. Mokyklos atstovai: Daugirdas Bulvydas, Tautvydas Bulvydas, Adomas Palevičius, Akvilė Vaičiukynaitė.

2023-03-02 TV3 Straipsnyje rašoma apie du Varpelio 4 klasės mokinius dalyvavusius kartingų žiemos taurėje - Augustas Kavaliauskas ir Joris Stankevičius. Sveikiname Jorį, tapusiu Lietuvos čempionu!