„Erasmus+“ KURSAI JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE

Vasario mėnesį,  11-24 dienomis Kauno  "Varpelio“ pradinės mokyklos šešių narių komanda, direktorė Daina Gitana Paražinskienė, pavaduotoja ugdymui Loreta Stanaitienė, mokytojos Solveiga Nalivaikienė, Lina Dubosaitė, Rūta Žarskienė ir Rasa Kukienė dalyvavo kvalifikacijos kėlimo kursuose Ekseterio mieste, Jungtinėje Karalystėje pagal programą „Erasmus+“  1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projektą Nr. 2018-1-LT01-KA101-046732 „GABIŲ MOKINIŲ UGDYMO PROGRAMOS PLĖTRA IR MODERNIZAVIMAS“. Kursų metu mokytojos tobulino anglų kalbos įgūdžius, išbandė CLIL metodiką, bendravo ir bendradarbiavo su Jungtinės Karalystės pedagogais, gilinosi ir domėjosi jų edukacine sistema. Buvo sudarytos galimybės aplankyti 2 Jungtinės Karalystės pradines mokyklas, stebėti įprastas mokyklines pamokas, mokytojų bei mokinių darbą. Mokytojos kartu dirbo ir dalinosi patirtimi darbo grupėje su kolegomis iš Prancūzijos, Portugalijos, Vokietijos, Martinikos. Visos dalyvavo tiek formaliuose, tiek edukaciniuose užsiėmimuose, susipažino ne tik su Anglijos švietimo sistema, bet prisilietė ir prie kultūrinio paveldo, užmezgė naujus ryšius su kitų šalių pedagogais, kurie sėkmingai vystomi bendraujant ne tik mokytojams, bet ir mokiniams. Vaikai turi galimybę gilinti anglų kalbos žinias, bendrąjį kitų šalių kultūrų supratimą, bendraudami laiškais.