Edukacinė pamoka "Muzikos paveldas: baroko melodijos"

Kauno ,,Varpelio" pradinės mokyklos mokiniai spalio 15 dieną turėjo galimybę dalyvauti Gedimino Dalinkevičiaus edukacinėje pamokoje "Muzikos paveldas: baroko melodijos", naudojantis Kultūros pasu.
Kas yra barokas?.. Kaip "Metų laikuose" audrą bei pūgą pavaizdavo A. Vivaldi? Kodėl senųjų laikų kompozitoriai rašė tiek daug preliudijų ir fugų? Kaip baroko epochos amžininkai suprato koncertą? Ir kokius gi šokius XVII-XVIII a. šoko didikai ir valstiečiai? Pasibaigus edukacinei programai "Muzikos paveldas: baroko melodijos" į šiuos klausimus gebės atsakyti kiekvienas atkaklus koncerto klausytojas! Ši programa - tai kultūrinis edukacinis užsiėmimas, kurio turinį sudaro didingiausių baroko laikotarpio kompozitorių kūriniai, o taip pat ir pokalbiai bei diskusijos apie ką tik skambėjusią muziką! Programos metu skambės A. Vivaldi "Metų laikų" ištraukos, J. S. Bach, G. Tartini, J.P. Rameau bei kitų kompozitorių kūryba.