Pamokų laikas

 

Pamokų laikas
1-oje klasėje 2-4-ose klasėse
1 pamoka 8.30-9.05 8.30-9.15
2 pamoka 9.30-10.05 9.30-10.15
3 pamoka 10.25-11.55 10.25-11.10
4 pamoka 11.20-11.55

11.20-12.05

5 pamoka 12.35-13.10 12.35-13.20

 

 

Pusryčiai 9.15-9.25
Pietūs (I) 12.05-12.30
Pietūs (II) 13.10-13.35
Vakarienė 16.00

 

 

 

Kretingos g. 67, LT-92304 Klaipėda,
tel./faks. (8 46) 31 37 98,
(8 46) 31 37 97.
el. paštas: varpelis38@gmail.com

 

Paramos sąskaita:

LT627300010002331402

AB bankas Swedbankas, kodas 73000

 

Atostogos Prasideda Baigiasi
Rudens 2016-10-31 2016-11-04
Žiemos (Kalėdų) 2016-12-27 2017-01-06
Pavasario (Velykų) 2017-04-10 2017-04-14
Papildomos

2016-10-24

2017-02-20

2016-10-28

2017-02-24

Vasaros 2017-05-31 2017-08-31
Draugaukime

„VARPELIO“ MOKYKLOS-DARŽELIO TARYBA

Įstaigos tarybos pirmininkė

Donata Burbaitė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Nariai:

Inga Medeikienė, pradinių klasių mokytoja

Rasa Strumylienė, priešmokyklinio ugdymo auklėtoja

Regina Pilibaitytė, auklėtojo padėjėja

Alma Jevsejevienė, auklėtojo padėjėja

Monika Rupšienė, sandėlininkė

Povilas Smoriginas, tėvų atstovas

 

 

„VARPELIO“ MOKYKLOS–DARŽELIO TĖVŲ TARYBA

Tėvų tarybos pirmininkė

Sandra Naktinskienė („Pabiručių“ grupė).

Nariai:

Rasa Černeckienė („Šnekučių“ grupė).

Gintarė Sutkuvienė („Strakaliukų“ grupė).

Agnė Kalnutė („Gudručių“ grupė).

Julija Lazutkienė („Linksmučių“ grupė).

Natalija Krapivko („Žiniukų“ grupė).

Donata Pipciuvienė („Smalsučių“ grupė).

Jurgita Jakumienė („Pabiručių“ grupė).

Vaida Maslauskienė („Kodėlčiukų“ grupė).

Salvija Strazdienė (1A klasė).

Jana Kubilienė (1B klasė).

Gedas Girdžiūnas (2 klasė).

Giedrė Lukienė (3 klasė).

Lina Sėlenienė (4 klasė).

 

Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio tėvų tarybos nuostatai

 

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisija:

 

Vardas, pavardė Darbovietė, pareigos, kvalifikacinė kategorija Pastabos
Asta Mickevičienė „Varpelio“ mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui komisijos pirmininkė
Audronė Andrašūnienė Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus Ugdymo kokybės kaitos poskyrio vyresnioji specialistė deleguotas švietimo skyriaus komisijos narė
Svetlana Kapočienė „Varpelio“ mokyklos-darželio auklėtoja, auklėtojo metodininko kvalifikacinė kategorija mokytojų tarybos atstovas, komisijos sekretorė
Gražina Gončarenko „Varpelio“ mokyklos-darželio muzikos mokytoja, muzikos mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija mokytojų tarybos atstovas, komisijos narė
Danguolė Virbašienė Varpelio“ mokyklos-darželio mokytoja, mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija mokytojų tarybos atstovas, komisijos narė
Rasa Strumylienė „Varpelio“ mokyklos-darželio auklėtoja, auklėtojo metodininko kvalifikacinė kategorija mokytojų tarybos atstovas, komisijos narė
Raimundas Eitutis „Varpelio“ mokyklos-darželio ugdytinio tėvas tėvų tarybos atstovas, komisijos narė

 

Vaiko gerovės komisija:

 

Komisijos pirmininkė Daina Paliulienė, direktorė
Komisijos sekretorė Eglė Novogrodskienė, logopedė
Nariai:  
Tatjana Ivanova bendrosios praktikos slaugytoja
Aušra Kavolienė pradinių klasių mokytoja
Jolanta Eitutienė ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Tatjana Virketienė priešmokyklinio ugdymo auklėtoja

 

Darbo grupė mokyklos-darželio interneto svetainės tvarkymui organizuoti:

 

Asta Mickevičienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Aušra Kavolienė mokyklos tarybos pirmininkė
Virginija Boettcher renginių organizavimo kūrybinės darbo grupės narė
Ieva Žilinskytė sekretorė