Pamokų laikas

 

Pamokų laikas
1-oje klasėje 2-4-ose klasėse
1 pamoka 8.30-9.05 8.30-9.15
2 pamoka 9.30-10.05 9.30-10.15
3 pamoka 10.25-11.55 10.25-11.10
4 pamoka 11.20-11.55 11.20-12.05
5 pamoka 12.30-13.05 12.30-13.15
6 pamoka 13.35-14.20

 

 

Pusryčiai 9.15-9.25
Pietūs (I) 12.05-12.30
Pietūs (II) 13.15-13.30
Vakarienė 16.00

 

 

 

Kretingos g. 67, LT-92304 Klaipėda,
tel./faks. (8 46) 31 37 98,
(8 46) 31 37 97.
el. paštas: varpelis38@gmail.com

 

Paramos sąskaita:

LT627300010002331402

AB bankas Swedbankas, kodas 73000

 

Atostogos Prasideda Baigiasi
Rudens 2017-10-30 2017-11-03
Žiemos (Kalėdų) 2017-12-27 2018-01-03
Žiemos 2018-02-19 2018-02-23
Pavasario (Velykų)

2018-04-03

2018-04-06
Vasaros 2018-06-01 2018-08-31
Draugaukime

Pradinio ugdymo mokytojai:

 

1 a klasė – Inga Medeikienė– pradinių klasių  mokytoja metodininkė, išsilavinimas aukštasis, edukologijos magistrė.

1 b klasė – Daiva Stojanienė– pradinių klasių mokytoja metodininkė, išsilavinimas aukštasis.

2 klasė – Gitana Karužienė– pradinių klasių vyresnioji mokytoja, išsilavinimas aukštasis.

3 klasė – Aušra Kavolienė– pradinių klasių mokytoja metodininkė, išsilavinimas aukštasis, edukologijos magistrė.

4 klasė – Danguolė Virbašienė – pradinių klasių mokytoja metodininkė, išsilavinimas aukštasis.

Rožytė Azbukauskienė– anglų kalbos vyresnioji mokytoja, išsilavinimas aukštasis.

Lina Griciūtė– tikybos vyresnioji mokytoja, išsilavinimas aukštasis.

Jolanta Budrienė– šokio mokytoja ekspertė, išsilavinimas aukštasis.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojai:

Rasa Strumylienė– priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė, išsilavinimas aukštasis.

Tatjana Virketienė– priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė, išsilavinimas aukštasis.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojai:

Valerija Petravičienė– ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė, išsilavinimas aukštasis.

Svetlana Kapočienė– ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė, išsilavinimas aukštasis, edukologijos magistrė.

Irena Donėlienė– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas aukštasis.

Rita Milkevičienė– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas aukštasis.

Milda Žukauskienė– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas aukštasis.

Gražina Brėdienė– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas aukštasis.

Regina Piekienė– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas aukštasis.

Jolanta Eitutienė– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas aukštasis.

Zita Šperling– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas spec. vidurinis.

Angelė Konienė– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas spec. vidurinis.

Virginija Boettcher– ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, išsilavinimas aukštasis.

Donata Burbaitė  ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, išsilavinimas aukštasis.

Sandra Keršienė – neformaliojo ugdymo mokytoja, išsilavinimas aukštasis.

 

Specialistai

Gražina Gončarenko – muzikos mokytoja metodininkė, meninio ugdymo pedagogė, išsilavinimas aukštasis.

Eglė Novogrodskienė – logopedė metodininkė, išsilavinimas aukštasis.

Enrika Juzuitienė – vyresnioji logopedė, išsilavinimas aukštasis.

Tatjana Ivanova – bendrosios praktikos slaugytoja, išsilavinimas spec. vidurinis.

 

0142