Pamokų laikas

 

Pamokų laikas
1-oje klasėje 2-4-ose klasėse
1 pamoka 8.30-9.05 8.30-9.15
2 pamoka 9.30-10.05 9.30-10.15
3 pamoka 10.25-11.55 10.25-11.10
4 pamoka 11.20-11.55 11.20-12.05
5 pamoka 12.30-13.05 12.30-13.15
6 pamoka 13.35-14.20

 

 

Pusryčiai 9.15-9.25
Pietūs (I) 12.05-12.30
Pietūs (II) 13.15-13.30
Vakarienė 16.00

 

 

 

Kretingos g. 67, LT-92304 Klaipėda,
tel./faks. (8 46) 31 37 98,
(8 46) 31 37 97.
el. paštas: varpelis38@gmail.com

 

Paramos sąskaita:

LT627300010002331402

AB bankas Swedbankas, kodas 73000

 

Atostogos Prasideda Baigiasi
Rudens 2017-10-30 2017-11-03
Žiemos (Kalėdų) 2017-12-27 2018-01-03
Žiemos 2018-02-19 2018-02-23
Pavasario (Velykų)

2018-04-03

2018-04-06
Vasaros 2018-06-01 2018-08-31
Draugaukime

Sveikinimai

dsc01809Antanas Brencius, Vesta Gecaitė, Eva Karužaitė, Kamilė Noreikaitė, Rokas Mizerevičius, Augustė Raudytė ir Rūta Stripinytė1A klasės;

Ugnė Gasilionytė, Kotryna Giedraitis, Eva Rečiūgaitė, Urtė Lukošiūtė, Martyna Vilinauskaitė ir Simona Žuromskaitė iš 1B klasės;

Robertas Bernotas, Evenas Čeponas, Adrija Girdžiūnaitė, Evelina Gudkovaitė, Vilius Igoninas, Smiltė Jakštaitė, Jonas Krištanavičius, Karina Michniova, Vaiva Mickevičiūtė, Saulė Radzevičiūtė ir Ieva Marija Rupšytė2 klasės;

Saulė Jančauskaitė, Aistė Jarutytė, Paula Jereminaitė, Izabelė Kuprytė, Saulė Lukaitė, Dominyka Petrauskaitė ir Greta Rutkauskaitė3 klasės;

Liepa Bukolytė, Mileta Juknevičiūtė, Marius Drūlia, Urtė Dagytė, Tomas Markauskas, Agota Sėlenytė ir Dominykas Valickas4 klasės.

Pažangos dieną pasveikinti ir mokiniai, Klaipėdos pradinių klasių mokinių diktanto konkurse „Raštingiausias mokinys 2017“ laimėję prizines vietas:

img_2013Ugnė Riaubaitė (2 klasės mokinė) – 1 vieta;

Agota Sėlenytė (4 klasės mokinė) – 2 vieta;

Eva Karužaitė (1A klasės mokinė) – 3 vieta.

img_2015Džiaugiamės, kad net trys pirmokės šiais metais Tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra 2017 pateko į geriausių Klaipėdos miesto savivaldybės mokinių dešimtuką!

Eva Karužaitė (1A klasės mokinė) – 1 vieta savivaldybėje;

Kamilė Noreikaitė (1A klasės mokinė) – 8 vieta savivaldybėje;

Augustė Kubilaitė (1B klasės mokinė) – 9 vieta savivaldybėje.

Visa mokykla pasidžiaugė ir pasveikino mokinius, Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo „Kalbų Kengūra 2017“ konkurse laimėję diplomus:

Agota Sėlenytė ir Nerijus Būtėnas (4 klasės mokiniai) – anglų kalbos Oranžinės Kengūros diplomai;

Adrija Girdžiūnaitė (2 klasės mokinė) ir Izabelė Kuprytė (3 klasės mokinė) – lietuvių kalbos bei

Aronas Valašinas, Urtė Dagytė ir Dovydas Patapas (4 klasės mokiniai) – anglų kalbos Sidabrinės Kengūros diplomai;

Mileta Juknevičiūtė, Oskaras Kabaila, Tomas Markauskas ir Gabrielius Zigmantas (4 klasės mokiniai) – anglų kalbos Auksinės Kengūros diplomai.

acfd58b1dcf2cc6d30a91cd554a3ece6980701e7806b3f6764pimgpsh_fullsize_distrMartyno Mažvydo progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto mokyklų pradinių klasių mokiniams skirtas konkursas „Raštingiausias mokinys 2017“. Ir vėl mūsų mokyklos mokiniai pasirodė puikiai. 1 vietą – užėmė 2 klasės mokinė Ugnė Riaubaitė, 2 vietą 4 klasės mokinė Agota Sėlenytė, 3 vietą 1 klasės mokinė Eva Karužaitė, 5 vietą3 klasės mokinė Saulė Lukaitė.

Sveikiname moksleives ir jų mokytojas!

Sveikinames Justę Šiaudvytytę iš priešmokyklinės „Gudručių“ grupės, kuri tapo Klaipėdos vaikų ir jaunimo festivalio-konkurso „Giest lakštingalėlis 2017“ laureate ir gegužės 10 d. dalyvavo  laureatų koncerte Klaipėdos universiteto Menų akademijos salėje. Dėkojame meninio ugdymo mokytojai Gražinai Gončarenko už vaikų paruošimą konkursui.

Respublikiniame „Sveikatiados“ projekte „Šauniausios klasės“ konkurso I etape 1A klasės mokinės Evos Karužaitės šeimos mankštos filmukas respublikoje užėmė II vietą. Dėkojame visiems balsavusiems!

Sveikiname geriausiai besimokančius ir pavyzdingo elgesio mokinius:

   Evą Karužaitę, Kamilę Noreikaitę, Augustę Raudytę, Liviją Paulauskaitę ir Benediktą Plieskį iš 1A klasės,

   Ugnę Gasilionytę, Kotryną Giedraitis, Urtę Lukošiūtę, Evą Rečiūgaitę ir Gvidą Vanickį iš 1B klasės,

   Adriją Girdžiūnaitę, Vaivą Mickevičiūtę, Ugnę Riaubaitę, Ievą Mariją Rupšytę ir Vilių Igoniną iš 2 klasės,

   Saulę Jančauskaitę, Izabelę Kuprytę, Saulę Lukaitę ir Gretą Rutkauskaitę iš 3 klasės,

   Agotą Sėlenytę, Miletą Juknevičiūtę, Liepą Bukolytę ir labai didžiulę pažangą padariusį Matą Žalį iš 4 klasės.

Menų savaitę vainikavo mokyklos raiškiojo skaitymo konkursas „Rudens laiškai“ .

Geriausi klasių skaitovai: 1a klasės mokiniai – Eva Karužaitė, deklamavusi pačios sukurtą eilėraštį, Livija Paulauskaitė ir Matas Žižmaris;

1b klasės mokiniai – Ugnė Gasilionytė, Eva Rečiūgaitė ir Vilius Kasperas;

2 klasės mokiniai – Ugnė Riaubaitė, Adrija Girdžiūnaitė, Robertas Bernotas ir savo mamos Elonos sukurtą eilėraštį deklamavęs Jonas Krištanavičius;

3 klasės mokiniai – Paula Jereminaitė, Dominyka Petrauskaitė, Izabelė Kuprytė ir Saulė Lukaitė;

4 klasės mokiniai – Mileta JuknevičiūtėOskaras Kabaila ir Marius Drūlia.

Dėkojame mūsų skaitovams!

Nuoširdžiai sveikiname mokytoją-metodininkę Ingą Medeikienę tarptautinės Mokytojo dienos proga gavus Klaipėdos savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vedėjos Laimos Prižgintienės Padėkos raštą už puikų pedagoginį darbą.