Praktinis muzikos užsiėmimas „Muzika Tavyje“

Gegužės  31 d. vyko praktinis muzikos  užsiėmimas  „Muzika Tavyje“
Tai muzikos pamoka, kuri pažadina ne tik kūną, bet ir sielą. Remigijus Rančys – džiazo kūrėjas, multiinstrumentalistas, valdantis saksofonus, klavišinius ir fleitą, komponuojantis ir aranžuojantis.
Kaip ir kodėl atsirado muzika? Kokie buvo pirmieji muzikos garsai ir instrumentai? Kodėl muzika supa žmones nuo neatmenamų laikų? Kas yra ritmas? Kodėl mes šokame? Kodėl muzika kartais gali pasakyti daugiau nei žodžiai?
Užsiėmimo metu mokiniai atliko keletą praktinių muzikinių žaidimų, kurie lavina motoriką, koordinaciją, ritmo pojūtį bei kuria geresnį grupės tarpusavio ryšį. Vaikai susipažino su netradiciniais muzikos metrais ir ritmais.
Netradicinėje  muzikos  pamokoje  dalyvavo :  2a, 2 c. 2 d, 3 d  ir  4 a  klasės.
Mokytoja Vida.