Kodėl mes matome spalvas

Ir vėl „Varpelio“ pradinėje mokykloje buvę mokiniai „sugrįžta“ į klases, kad pasidalintų savo prisiminimais, žiniomis ir patirtimi su dabartiniais mokiniais. Taip vykdoma Alumni programa, kurios tikslas nutiesti tiltus tarp buvusių ir esamų mokyklos moksleivių ir parodyti pradinio, vidurinio, ir aukštojo mokslo tęstinumą, praplėsti mokinių supratimą apie įvairias profesijas ir su jomis susijusias veiklas.

Gegužės 11 dieną integruotą pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamoką „ Kaip mes matome spalvas“ vedė buvusi Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos II laidos (1999-2003) mokinė Domicelė Jonauskaitė, Lozanos universiteto (Šveicarija) psichologijos mokslų doktorantė.

Pamoka buvo tiesiogiai transliuojama iš Šveicarijos ir vyko per zoom platformą. Kiekviena klasė saugiai sėdėjo savo kabinete ir bendravo su Domicele nuotoliniu būdu. Mokiniai susipažino su žmogaus regos sistema bei gebėjimu skirti spalvas, lavino anglų kalbos įgūdžius, praplėsdami specifinį mokslo terminų žodyną. Jie taip pat turėjo surašyti kiek įmanoma daugiau spalvų pavadinimų, naudodami IKT įrankį Mentimeter. Pamokos pabaigoje mokiniai turėjo galimybę tiesiogiai užduoti klausimus, į kuriuos sulaukė išsamių atsakymų.

Pamoką inicijavo, moderavo ir koordinavo anglų kalbos mokytojos Aurika Jonauskienė ir Giedrė Slatkevičiūtė. Dėkojame ketvirtųjų klasių mokytojoms už pagalbą ir bendradarbiavimą. Tik dirbdami kartu mes ir mūsų vaikai augame ir tobulėjame.